napja van

Képviselő-testület és bizottságok

Egyéni választókerületi képviselők

EVK

Képviselő neve

1.

 Kispál László

2.

 Pálfi László

3.

 Dr. Barbarics Ildikó

4.

 Dr. Pál Gabriella

5.

 Hidegkuti Szabolcs

6.

 Jégl Zoltán

7.

 Gerencsér Ágnes

8.

 Jurinovits Miklós


Kompenzációs listán megválasztott képviselők

 

Képviselő neve

1.

 Bareithné Benke Nikolett

2.

 Orsós Ferenc

3.

 Vízhányó András

 
KÉPVISELŐCSOPORTOK

FIDESZ-KDNP Frakció

Frakcióvezető:   Bareithné Benke Nikolett
Frakcióvezető helyettes:   Pálfi László
Frakció tagjai:  Orsós Ferenc
   Vízhányó András

 

Komló Összeköt Egyesület Frakció

Frakcióvezető:  Dr. Barbarics Ildikó
Frakció tagjai:  Kispál László
   Dr. Páll Gabriella
   Hidegkuti Szabolcs
   Jégl Zoltán
   Gerencsér Ágnes
   Jurinovits Miklós

A képviselő-testület tagjai a polgármesteri hivatal címén elérhetőek


BIZOTTSÁGOK ÖSSZETÉTELE

Humán bizottság                                

Elnök:

 Jégl Zoltán

Tagok:

 Gerencsér Ágnes

 

 Hidegkuti Szabolcs

 

 Pálfi László

Kültagok:

 Reszelőné Cser Sarolta

 

 Kovács Istvánné

 

 Hegedüs Norbert

Pénzügyi, ellenőrzési és gazdasági bizottság   

Elnök:

 Kispál László

Tagok:

 Jurinovits Miklós

 

 Hidegkuti Szabolcs

Kültagok:

 Neff Imre

 

 Óbert László

Jogi, ügyrendi és közbeszerzési bizottság

Elnök:

 Dr. Barbarics Ildikó

Tagok:

 Dr. Pál Gabriella

Kültag:

 Ferenczy Tamás


BIZOTTSÁGI ÜLÉSEK RENDJE

Bizottság

Hely

Időpont

Összekötő

Humán bizottság

1. emeleti kistanácskozó

szerda

15.00

Pappné Doszpod Andrea

Pénzügyi, ellenőrzési és gazdasági bizottság

1. emeleti kistanácskozó

kedd

15.00

Kovács Gyuláné

Jogi, ügyrendi és közbeszerzési bizottság

2. emeleti nagyterem

szerda

15.30

Szőke Attiláné

TELEPÜLÉSRÉSZI ÖNKORMÁNYZATOK ÖSSZETÉTELE

Zobákpuszta-Gesztenyés településrészi önkormányzat

Elnök:

 Pálfi László

Képviselő tag:

 Kispál László

Nem képviselő tag:

 Ágotai Zoltánné

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

Németh Gabriella
Borhi Barbara

Kisbattyán településrészi önkormányzat

Elnök:

 Jurinovits Miklós

Képviselő tag:

 Dr. Pál Gabriella

Nem képviselő tag:

 Grünwald Balázs

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

Mihályi Gabriella
Mihályi Aranka

Mecsekjánosi településrészi önkormányzat

Elnök:

 Jurinovits Miklós

Képviselő tag:

 Jégl Zoltán

Nem képviselő tag:

 Rumi Zoltán

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

 Fónai Erika
 Tuboly Imréné

Mecsekfalu településrészi önkormányzat

Elnök:

 Jégl Zoltán

Képviselő tag:

 Jurinovits Miklós

Nem képviselő tag:

 Tamás Norbert

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

 Szilárd Anikó
 Himer Zoltán

Sikonda településrészi önkormányzat

Elnök:

 Gerencsér Ágnes

Képviselő tag:

 Hidegkuti Szabolcs

Nem képviselő tag:

 Wágnerné Purt Gordána

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

 Szabó Nikoletta
 Takács Ede

Körtvélyes településrészi önkormányzat

Elnök:

 Gerencsér Ágnes

Képviselő tag:

 Bareithné Benke Nikolett

Nem képviselő tag:

 Seres Józsefné

Állandó tanácskozási joggal meghívott:

 Szabó Istvánné
 Bognár Dezsőné

Magyarország.hu
Ügyfélkapu
Közadat Kereső
Széchenyi 2020